Niepubliczny Żłobek Wesołe Słoneczko

w Garwolinie

W NASZYm ŻŁOBKu DBAMY O UŚMIECH I DOBRĄ ZABAWĘ, ROZWÓJ i EDUKACJĘ ORAZ BEZPIECZEŃSTWO NASZYCH podopiecznych

Posiadamy w żłobku doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę, która lubi pracę z dziećmi

Nasi wychowawcy to zespół kreatywnych, wykształconych, zaangażowanych osób, którzy lubią pracę z dziećmi. Dbają o ciepłą i przyjazną atmosferę w Żłobku. Zachęcają dzieci do podejmowania działań, zadawania pytań. Inspirują do odkrywania nowych rzeczy, wspólnie z dziećmi odkrywają otaczający ich świat. Są to osoby cierpliwe, umiejące słuchać. Pokazują jak poprzez zabawę rozwijać swoje pasje, umiejętności oraz jak sobie radzić z emocjami. Uczą szacunku, życzliwości i otwartości, nie tylko do ludzi, ale również do zwierząt i przyrody.

bezpieczeństwo dzieci w żłobku jest dla nas najwyższym priorytetem

Żłobek posiada dostępny dla rodziców monitoring w trybie on-line, dostępny również przez telefony komórkowe.

Cały personel Żłobka został wyszkolony do udzielania pierwszej pomocy dzieciom.

Nasz Żłobek uzyskały pozytywną opinię Państwowej Straży Pożarnej oraz Sanepidu w zakresie bezpiecznych i higienicznych warunków pobytu dzieci.

Dbamy w żłobku o zdrowe odżywianie i higienę bo to podstawa dla zachowania zdrowia u dzieci

Dla zachowania najwyższych standardów w zakresie żywienia w Żłobku przygotowuje się specjalnie zbilansowaną dla dzieci dietę z wykorzystaniem najwyższej jakości, świeżych i zdrowych produktów.

Codziennie gorącą parą dezynfekowane są sale i przestrzenie wspólne. Myte i dezynfekowane są także wszystkie zabawki.

zobacz DLACZEGO warto WYBRAĆ
ŻŁOBEK WESOŁE SŁONECZKO

DOŚWIADCZONa kadra

Stawiamy na doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę. Nasi wychowawcy posiadają duże doświadczenie oraz niezbędne kwalifikacje i predyspozycje do pracy z dziećmi.

MONITORING on-line dla rodziców

Bezpieczeństwo naszych dzieci jest dla nas priorytetem. Żłobek podsiadają monitoring każdego kluczowego pomieszczenia oraz dostęp do niego dla rodziców w trybie on-line.

ROZWÓJ dzieci w żłobku

Naszą ambicją jest wszechstronny rozwój dzieci i jak najlepsze przystosowanie ich do kolejnych etapów życia jakie przed nimi staną.

WŁASNA KUCHNIA

W celu zapewnienia wysokiej jakości wyżywienia dzieci, żłobek posiada własną kuchnię, która przygotowuje zbilansowane posiłki, wyłącznie z wykorzystaniem świeżych i zdrowych produktów.

ZAJĘCIA DODATKOWE w żłobku

W celu właściwego rozwoju dzieci w Żłobku uczestniczą one w zajęciach rozwijających ich kreatywność, mają możliwość nauki podstaw języka angielskiego czy udziału w zajęciach korekcyjnych.

NOWOCZESNA KOMUNIKACJA

Komunikacja z naszym Żłobkiem jest możliwa poprzez wszystkie dostępne obecnie kanały komunikacji, jak telefon, e-mail czy strony społecznościowe jak facebook.

WSPÓŁPRACA Z RODZICAMI

Bardzo ważna jest dla nas współpraca z Rodzicami, wspólna wizja, którą przekazujemy Maluchowi. Rodzice zawsze mogą liczyć na wyczerpujące informacje dotyczące minionego dnia oraz spostrzeżenia odnośnie rozwoju i postępu Maluchów.

UBEZPIECZENIE NNW

Ubezpieczenie NNW to ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków chroniące przed skutkami trwałego uszkodzenia ciała lub śmierci, zawierane na czas roku szkolnego. Ubezpieczenie gwarantuje ochronę przez cały okres pobytu dziecka w Żłobku.