informacja o żłobku

podstawowe informacje o ŻŁOBku WESOŁE SŁONECZKO w garwolinie

Witamy w Niepublicznym Żłobku "Wesołe słoneczko” w Garwolinie, miejscu w którym każde dziecko znajdzie troskliwą opiekę i rodzinną, pełną ciepła atmosferę.

Niepubliczny Żłobek "Wesołe słoneczko" rozpoczął swoją działalność w 2016 roku. Głównym celem przy otwieraniu placówki było założenie, że będzie to miejsce przyjazne dla dzieci oraz ich rodziców.

Zależy nam, by Państwa dziecko czuło się z nami bezpiecznie i swobodnie.

Każde dziecko jest dla nas wyjątkowe, jedyne i niepowtarzalne. Mając to na uwadze, kreujemy przestrzeń, w której dzieci mogą się rozwijać w swoim tempie i według swoich możliwości, w odpowiedzi na potrzeby rozwojowe.

Nasi opiekunowie realizują program pedagogiczny, gdzie jest czas na spacer, odpoczynek, zabawę na świeżym powietrzu oraz na swobodną zabawę i działania twórcze.

Nasz Żłobek zaprasza dzieci od 1 roku życia do lat 3-4.

Naszym priorytetem jest dobra współpraca z rodzicami, ponieważ życzliwe, pełne zrozumienia relacje pozwalają całej naszej społeczności czerpać przyjemność i satysfakcję z naszej współpracy.

Nam także zależy nam na szczęściu Twojego Dziecka.

Tutaj znajdą Państwo najważniejsze informacje przeznaczone dla Rodziców.

kadra ŻŁOBKA

Dyrektorem placówki jest Pani Katarzyna Jakubik. Pani Katarzyna jest absolwentką Akademii i Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej na kierunkach: wychowanie przedszkolne, edukacja wczesnoszkolna oraz pedagogika korekcyjna.

Posiada także wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi, które pozyskała pracując w innych tego typu placówkach jako wychowawca. Kocha dzieci i lubi z nimi pracować.

W celu zachowania najwyższej jakości w zakresie edukacji i rozwoju dzieci cały personel posiada właściwe do zajmowanego stanowiska pracy wykształcenie. Przy wyborze wychowawców kierujemy się doświadczeniem w pracy z dziećmi, ale także ich predyspozycjami do tej pracy. Staramy się współpracować wyłącznie z osobami, które kochają dzieci i są dla nich wzorowymi wychowawcami.

W naszym Żłobku staramy się dbać w jak najlepszy sposób o właściwy rozwój naszych dzieci. Poza zabawą, zajęciami budującymi relacje społeczne, zajęciami ogólnorozwojowymi, umożliwiamy naszym dzieciom także udział w zajęciach z języka angielskiego, które realizujemy poprzez zabawę, ale również w zajęciach z logopedą, który jest jednym z naszych wychowawców.

NAGRODY I WYRÓŻNIENIA dla ŻŁobka "wesołe słoneczko"

Nasza ciężka praca został zauważona i doceniona przez Rodziców, dzięki czemu otrzymaliśmy poniższe nagrody przyznawane za najwyższą jakość świadczonych usług i profesjonalizm.

PLACÓWKA POLECANA PRZEZ RODZICÓW

Dzięki znakomitym opiniom Rodziców o placówce - Niepubliczny Żłobek "Wesołe słoneczko" został Laureatem plebiscytu organizowanego przez Centrum Badań Rynku i Rozwoju Przedsiębiorczości "PLACÓWKA POLECANA PRZEZ RODZICÓW".

DYPLOM UZNANIA

Niepubliczny Żłobek „Wesołe słoneczko” otrzymał w 2021 roku od Akademii Pedagogiki Specjalnej im. M. Grzegorzewskiej - Dyplom uznania.

ORŁY EDUKACJI

Niepubliczny Żłobek „Wesołe słoneczko” jako jedyny żłobek w Garwolinie został laureatem nagrody Orły Edukacji 2019.

Złoty Certyfikat - "Firma Godna Zaufania"

Niepubliczny Żłobek "Wesołe Słoneczko" otrzymał Złoty Certyfikat -"Firma Godna Zaufania"